СТЕРИЛІЗАЦІЯ ТА ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ СКАЗУ БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК ТА КОТІВ у Володимир-Волинській ТГ Відхилений остаточно

Доданий
25.06.2021
Номер
6
Навколишнє середовище

Проектом планується проводити стерилізацію та вакцинацію проти сказу безпритульних собак та котів, а також домашніх тварин жителів Володимир-Волинської міської ТГ. Стерилізація бездомних тварин зменшить їх популяцію, що забезпечить безпечне та спокійне середовище для жителів громади. Проводити відлов тварин та стерилізацію буде здійснювати спеціалізована установа.

Автор проєкту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Основна мета проєкту

Вирішити проблему безпритульних собак та котів у Володимир-Волинській ТГ, забезпечивши комплексний підхід до вирішення проблеми бездоглядності тварин у місті, покращити рівень компетентності та культури в питаннях утримання тварин, зменшити випадки заподіяння шкоди здоров'ю людей тваринами, поліпшити санітарно-епідеміологічну та епізоотичну ситуацію на території громади.

Проблема, на вирішення якої спрямований проєкт

У місті Володимир-Волинський з кожним роком збільшується популяція бездомних тварин, які зачасту збираються в агресивні зграї та становлять пряму загрозу для жителів громади, в першу чергу для дітей, які самостійно ідуть до школи або гуляють у дворі будинків або парках. Стерилізація тварин та вакцинація проти сказу дозволить попередити збільшення популяції котів та собак у Володимир-Волинській громаді і тим самим покращить санітарно-епідеміологчну ситуацію, а також естетичний вигляд міста.

Перелік заходів передбачених проєктом

1. Укласти договір з ветеринарним лікарем, який буде проводити стерилізацію та вакцинацію котів та собак.
2. Укласти договір з спеціалізованою установою щодо відлову бездомних тварин, які будуть направлені на стерилізацію.
3. Провести промоційну кампанію проекту, з метою залучення жителів громади до реалізації проекту (оголошення в газету, тощо)
4. Проводити консультації щодо утримання та догляду за тваринами.

Чому саме цей проєкт повинен бути реалізованим і яким чином його реалізація вплине на розвиток міста та громади

У Володимир-Волинській громаді гостро постала проблема великої кількості незатребуваних безхатніх тварин. Щодня чисельність їх різко зростає, що потенційно несе загрозу для жителів та гостей громади. Завдяки стерилізації буде зменшена кількість безпритульних тварин, оскільки тварина не зможе більше розмножуватися. Завдяки цьому зростання числа безпритульних тварин значно зменшиться та будуть створені умови для подальшого скорочення популяції, а як результат підвищення безпеки та комфортності проживання у Володимирі-Волинському. Покращення екологічного стану та епізоотичної ситуації у місті. Підвищиться рівень грамотності населення у поводженні з котами та собаками, зокрема безпритульними. У підсумку це позитивно позначиться на соціальному кліматі громади.

Чи носить проєкт капітальний характер

Ні.
Люди з особливими потребами завжди можуть телефонувати до ветеринарного лікаря та викликати на дім чи надати інформацію, де знаходиться безпритульна тварина.

Обгрунтування бенефіціарів проєкту

Даний проект орієнтований для всіх мешканців громади. В результаті стерилізації скоротиться кількість тварин на вулиці, гуртування їх у зграї, а , отже, не буде заподіяно шкоди здоров’ю громадянам міста, поліпшиться санітарно-епідеміологічна ситуація в місті. В першу чергу послугою зі стерилізації тварини можуть скористуватися малозабезпечені мешканці міста. Це пенсіонери, особи з інвалідністю, малозабезпечені та ін. Вже є позитивний досвід від впровадження проєкту у Нововолинській ТГ, простерилізовано понад 50 собак та 100 котів.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проєкту. Якісні та кількісні показники.

Реалізація даного проекту вплине на безпеку громадян міста, адже відомі неодноразові випадки скарг до правоохоронців та міської ради з приводу нападу зграй собак на людей. Це ж і стосується котів, які можуть бути носіями інфекцій. Результат даного проекту зменшення кількості безпритульних тварин Володимир-Волинській ТГ. Від реалізації проекту планується стерилізувати та вакцинувати 200 бездомних та 100 домашніх тварин.

Місце реалізації завдання

Місце реалізації проекту буде здійснюватися у Володимир-Волинській ТГ

Орієнтовна вартість (кошторис) проєкту

Стерилізація та вакцинація тварин
1. Купівля наркозу для стерилізації тварин - 27000 грн.
2. Антибіотик- 18360 грн.
3. Шприц - 6625грн.
4. Лезо до скальпеля - 1295грн.
5. Антисептик для тварин - 9220грн.
6. Вітаміни - 8550 грн.
7. Шовковий матеріал хірургічний стерильний - 23078 грн.
8. Вата - 2202 грн
9. Бинт - 1295 грн
10. Вакцина проти сказу - 26025 грн.
11. Після операційний догляд - 26350 грн.

Всього: 150000 грн.

Фотографії