У Володимирі – Волинському розпочато реалізацію проектів-переможців громадського бюджету (бюджету участі)

У Володимирі – Волинському розпочато  реалізацію проектів-переможців громадського бюджету (бюджету участі)

 

26 лютого начальник управління економічного розвитку та інвестицій Оксана Субицька  зустрілась з розпорядниками бюджетних коштів, до повноважень яких належить реалізація в 2018 році  проектів-переможців громадського бюджету (бюджету участі).

Нагадуємо, що у 2017 році було подано на конкурс 24 проекти (11 великих та 13 малих) на загальну суму 4 млн. 8 тис. 376 грн. З них за результатами голосування визнано переможцями 6 проектів, з яких :

2 великі проекти:

  • «Створення  сучасного кабінету ЛФК для хворих м.Володимира – Волинського» з обсягом фінансування 201690 грн. – виконавець – розпорядник бюджетних коштів ТМО,
  • “Спортивний майданчик на території Володимир – Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського” з обсягом фінансування 499890 грн. – виконавець – розпорядник бюджетних коштів управління освіти, молоді та спорту, гімназія

4 малі проекти:

  • «Накриття для розміщення дитячих візочків біля входу у дитячу поліклініку» з обсягом фінансування 71342 грн. – виконавець – розпорядник бюджетних коштів ТМО,
  • “Спортивно-гімнастичний комплекс у військове містечко” з обсягом фінансування 93607 грн. – виконавець – розпорядник бюджетних коштів управління житлово-комунального господарства і будівництва,
  • «Промо – ролик про місто Володимир – Волинський» з обсягом фінансування 70 000 грн. – виконавці – розпорядники бюджетних коштів відділи культури і туризму, організаційно-аналітичної роботи,
  • «Мій двір – моє місто» з обсягом фінансування 43068 грн. – виконавець – розпорядник бюджетних коштів управління житлово-комунального господарства і будівництва.

 

В ході засідання було обговорено хід реалізації проектів. Зокрема, по проекту «Створення сучасного кабінету ЛФК для хворих м.Володимира - Волинського» економіст ТМО Юлія Скіць проінформувала, що проводиться поточний ремонт приміщення, де буде розміщений кабінет лікувальної фізкультури. Вже вивчили цінові пропозиції по купівлі обладнання та планують до кінця березня  проект    «Створення сучасного кабінету ЛФК для хворих м.Володимира – Волинського завершити.

Директор гімназії Олександр Романюк по проекту «Спортивний майданчик на території Володимир – Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського»  проінформував, що проведено заміри та замовлено проектно-кошторисну документацію у  ПП "Спортелітбуд", яке єдине у Волинській області має ліцензію на виконання таких робіт. Планують, що у березні отримають проектно-кошторисну документацію. До виконання робіт приступлять лише тоді, коли середньодобова температура зовнішнього повітря становитиме вище +80С.   

         Начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Фіщук  по проектах «Спортивно-гімнастичний комплекс у військове містечко» та «Мій двір-моє місто»  розповів, що роботи поки що не розпочаті через погодні умови. Зараз  зв’язались з Європарк – Волинь щодо закупівлі тренажерів для спортивно-гімнастичного комплексу та погодили його місце розташування з ОСББ.  Проте, в зв’язку з тим, що з 01.02.2017 року відповідно  до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  зріс розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості робіт будівництва, то зросте і вартість виконання робіт по реалізації громадських бюджетів. Тому, виконання проектів  можливо потребуватиме додаткового виділення коштів.

Щодо реалізації проекту  «Промо-ролик про місто» начальник відділу культури і туризму Дмитро Терьохін пояснив, що спільно з начальником відділу організаційно – аналітичної роботи  Іриною Ліщук було прийнято спільне рішення про оголошення конкурсу на  розробку промо-ролика про місто.

А щодо проекту «Накриття для розміщення дитячих візочків біля входу у дитячу поліклініку», то його реалізація ще досі не розпочата через погодні умови.

За підсумками наради учасники домовились про подальшу конструктивну  роботу у реалізації   в 2018 році  проектів-переможців громадського бюджету (бюджету участі).